O nás...

- PRODEJNA A SERVIS S TRADICÍ -


Prodejna CYKLOFRIEDE se zaměřuje na prodej a servis jízdních kol a cyklistických doplňků.

Služby, které vykonáváme?

  • Garanční servis zdarma na 12 měsíců na u nás zakoupená kola!
  • Servis všech značek jízdních kol
  • Servis na počkání
  • Poradenství a profesionální přístup


Cesta k otevření našeho obchodu začala již na konci 80.let, když jsem se začal aktivně věnovat cyklistice. V průběhu následujicích let jsem se několikrát účastnil Mistroství světa, ať už jako závodník tak později i jako mechanik reprezentačního týmu silniční cyklistiky i cyklokrosu.

Další zkušenosti jsem načerpal během několikaletého působení v zahraničí, kdy jsem pracoval pro největšího prodejce kol ve Velké Británii. Největším přínosem pro mojí praxi byla práce mechanika pro světoznámý profesionální cyklistický tým, kde jsem strávil pár posledních let. Po návratu domů a nasbíraných zkušenostech se volba otevření vlastního obchodu přímo vybízela. A tak jsem v dubnu 2016 slavnostně přestřihl "startovací pásku" vlastního obchodu.


Proč by jste jako zákazník měl využívat právě našich služeb?

Poskytujeme služby na velmi profesionální úrovni s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi.
Naše prodejna je přehledná a prostorná, což uvítají zejména rodiny s dětmi. Do prodejny je bezbarierový přístup. Zákazníci si mohou zpříjemnit čas čekání posezením u dobré kávy.

Mimo příjemného prostředí nabízeme možnost parkování kol uvnitř prodejny a ti co přijedou autem, mohou v klidu zaparkovat na velkém parkovišti před prodejnou.


Přidaná hodnota oproti konkurenci?

Zkušenosti jsou naše největší hodnota, kterou Vám můžeme oproti jiným nabídnout. To co jsme se naučili během 30leté praxe přenášíme do naší každodenní činnosti a chceme Vám nabídnout stejné služby jako cyklistickým profesionálům!